Підписано меморандум про співпрацю з Благодійним Фондом Порошенка щодо запровадження інклюзивного освітнього середовища та популярізації інклюзивної освіти в Україні

4 Квітня 2018 Друкувати цю новину

29 березня 2018 року Голова Благодійного Фонду Порошенка, дружина Президента Марина Порошенко ініціювала зустріч з всеукраїнськими та регіональними представниками громадських організацій та батьківських колективів, які працюють у галузі інклюзивної освіти. Серед запрошених виконавчий директор Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Наталія Скрипка.

За словами Марини Порошенко, «сьогодні, коли інклюзивна освіта почала працювати на державному рівні, наше з вами завдання – доєднатися до цієї реформи, щоб зробити її більш ефективною і доступною для всіх дітей з особливими освітніми потребами».

Учасники обговорили нагальні питання отримання якісної освіти дітьми з особливими освітніми потребами та сформували стратегічний план спільної роботи.

За результатами зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю між Благодійним Фондом Порошенка та регіональними громадськими організаціями і батьківськими об’єднаннями.

За інформацією БФ Порошенка.

Фото зі сторінки Фонду у соціальній мережі ФБ.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.