Підписано меморандум про спільну діяльність між ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сімя» та владою м. Житомира

by Віталій | 22 Травня 2014 10:57

Підписано меморандум про спільну діяльність між ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сімя» та владою м. Житомира

21 травня 2014 року відбулась зустріч активу Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сімя.» з заступником Житомирського міського голови Олександром Бочковським та в.о.начальника охорони здоров'я Житомирської міської ради, Світланою Левківською з приводу укладення меморандуму про спільну діяльність.

Загальною метою співпраці є впровадження спільного проекту «Сприяння в реалізації прав жінок з інвалідністю, згідно Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю», в рамках проекту «Демократизація, прав людини та розвиток громадянського суспільства», що виконується програмою розвитку ООН в Україні, який спрямовано на сприяння збереження здоров'я жінок з інвалідністю, материнство, прав на освіту, зайнятість, правову та психологічну допомогу жінкам та дівчатам з інвалідністю.

В рамках проекту було проведено аудит доступності закладів медицини міста. Анкетування жінок та дівчат з інвалідністю, різноманітні зустрічі. Особливу увагу було приділено аудиту доступності пологового відділення Житомирської центральної міської лікарні №1 для жінок з порушенням опорно – рухового апарату. Разом з нами, весь шлях аудиту, пройшла Світлана Левківська. Після ряду проведених спільних заходів, пані Світлана підкреслила, що спільно ми робимо потрібну для громади міста справу.

Голова організації Неля Ковалюк 

Source URL: https://naiu.org.ua/pidpisano-memorandum-pro-spilnu-diyalnist-mizh-zhogoli-molod-zhinka-simya-ta-vladoyu-m-zhitomira/