Підписано меморандум про спільну діяльність між ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сімя» та владою м. Житомира

22 Травня 2014 Друкувати цю новину

Підписано меморандум про спільну діяльність між ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сімя» та владою м. Житомира

21 травня 2014 року відбулась зустріч активу Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сімя.» з заступником Житомирського міського голови Олександром Бочковським та в.о.начальника охорони здоров'я Житомирської міської ради, Світланою Левківською з приводу укладення меморандуму про спільну діяльність.

Загальною метою співпраці є впровадження спільного проекту «Сприяння в реалізації прав жінок з інвалідністю, згідно Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю», в рамках проекту «Демократизація, прав людини та розвиток громадянського суспільства», що виконується програмою розвитку ООН в Україні, який спрямовано на сприяння збереження здоров'я жінок з інвалідністю, материнство, прав на освіту, зайнятість, правову та психологічну допомогу жінкам та дівчатам з інвалідністю.

В рамках проекту було проведено аудит доступності закладів медицини міста. Анкетування жінок та дівчат з інвалідністю, різноманітні зустрічі. Особливу увагу було приділено аудиту доступності пологового відділення Житомирської центральної міської лікарні №1 для жінок з порушенням опорно – рухового апарату. Разом з нами, весь шлях аудиту, пройшла Світлана Левківська. Після ряду проведених спільних заходів, пані Світлана підкреслила, що спільно ми робимо потрібну для громади міста справу.

Голова організації Неля Ковалюк 

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук