Підйомники для людей з інвалідністю від виробника Форстор Індастрі

11 Квітня 2019 Друкувати цю новину

Підйомники для людей з інвалідністю від виробника Форстор Індастрі

Українці вміють організовувати безбар'єрне середовище за новими світовими правилами та нормами не гірше європейців! Компанія Форстор вже кілька років впроваджує прогресивні технології для організації доступного простору — виготовляють підйомники для людей з інвалідністю та встановлюють їх не тільки в Україні, а й за кордоном. Давайте подивимося на кілька цікавих проєктів, які виконала команда Форстор Індастрі.

Організували інклюзивну освіту

В школі

Один з останніх реалізованих проєктів — вертикальний підйомник з нержавіючої сталі біля входу до школи.

В університеті

Встановили вертикальний підйомник в холі університету.

В гімназії

Похилий підйомник для холу однієї з київських гімназій.

Допомогли побудувати безбар'єрне середовище

У громадському будинку

Похила платформа в будівлі Національної телекомпанії України

В квартирі

В рамках міської програми «Щодо поліпшення умов життя людей з інвалідністю», встановили вертикальний підйомник в квартиру багатоповерхового будинку.

Всі проєкти підйомників Форстор для організації безбар'єрного простору на цій сторінці

Упор на якість і надійність

Найголовніше — бездоганна якість підйомників. На заводі Форстор Індастрі прийняті строгі технічні умови, які дотримуються у всіх виробничих процесах. Всі підйомники для людей з інвалідністю виготовляються відповідно до ТУ У 28.2-41922252-001: 2018 "Платформи для осіб з обмеженими фізичними можливостями FORSTOR. Технічні умови". Крім того, підйомники відповідають новим нормам будівництва та чинним технічним регламентам, що підтверджено сертифікатами відповідності.

Підйомники для людей з інвалідністю від виробника Форстор Індастрі

Завдяки наявності власного конструкторського бюро, постійно ведуться роботи по модернізації продукції і розробці нових рішень для забезпечення безбар'єрного простору. Так з'явилися нові конфігурації підйомників для басейнів і поворотних сходових платформ. Ці рішення вже впроваджуються в школах і муніципальних будівлях в Україні.

Докладніше про завод читайте → в цьому матеріалі

Зв'язатися, проконсультуватися, купити?

Заходьте на сайт компанії Форстор → за цим посиланням. За вказаними телефонами ви можете отримати відповіді на всі ваші запитання. Також можете написати менеджеру в онлайн-чат.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.