Під час благодійної акції зібрано 40 тис. гривень

Під час благодійної акції зібрано 40 тис. гривень
25 Липня 2014
Друкувати цю новину

Під час благодійної акції зібрано 40 тис. гривеньЯк інформує департамент охорони здоров’я та цивільного захисту населення обласної державної адміністрації, завершилась дев’ята акція Всеукраїнського благодійного фонду «Cерце до серця», під час якої збирали кошти на придбання обладнання для лікування дітей з вадами зору. За словами регіонального координатора Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» у Чернівецькій області Віталія Смандича, загалом мешканці області зібрали 40 тисяч гривень.

Окрім цього, у рамках акції маленьким буковинцям із вадами зору надавали також безпосередню допомогу, зокрема, кошти на операцію, ще на понад 20 тисяч гривень.

Наразі організатори разом із представниками департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення облдержадміністрації визначають, яке саме офтальмологічне обладнання у межах зібраних коштів є найнеобхіднішим для медичних закладів області. Відтак організатори проводитимуть централізовану закупівлю та передачу апаратури для лікування діток із косоокістю.

Чернівецька ОДА

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: