Перший день літа розпочався з Табору активної реабілітації

6 Червня 2018 Друкувати цю новину

Третього червня на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ розпочався черговий, вже дев'ятий, табір активної реабілітації, які протягом 2016-2018 рр. проходять в рамках реалізації в Україні Міжнародного проекту ТЕАМ «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Виконавцями проекту є UCP Колеса для людства  (UCP Wheels for Humanity) (США) та Національна Асамблея людей з інвалідністю України. Такий масштабний та корисний проект є можливим за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Табори активної реабілітації проводяться за організаційної підтримки  ВООІ «Група активної реабілітації» за методикою шведської неурядової організації RG Aktiv Rehabilitering.

Поки учасники готувалися до дороги організатори спільно зі своєю командою ретельно готувалися до їх приїзду - пропрацьовували техніку переміщення з новою кадрою, готували площадки на яких проходитимуть дисципліни, отримували теоретичні та практичні знання щодо багатьох питань, які очікували всіх попереду.

Важливо було розуміти всім, що більшість з 19 учасників (1 людина на жаль не змогла приїхати) вперше подолали такий шлях – поїзд, автобус, вокзал, а дехто вперше покинув власну домівку. Це і є перше велике випробування для них, але саме це дає потужний поштовх і розуміння - це можливо.

Фахівці табору АР привітно зустріли своїх підопічних і розпочали працювати над тим, щоб за дванадцять днів ці люди докорінно змінили погляд на свою інвалідність та свій стиль життя.

Програма табору складається з занять на п’яти дисциплінах: техніка їзди на колясці, загально-фізична підготовка, настільний теніс, стрільба з луку та аеробіка, що дозволить їм оволодіти цінними навичками, покращити свій фізичний та емоційний стан. Окрім цього, заплановано низку заходів та тематичних лекцій, що дозволить учасникам отримати важливу інформацію та відповіді на питання, які залишилися досі не вирішеними після травми.

Всім учасникам, які приїхали на колясках, які не дозволяють повноцінно опанувати техніку їзди, були підібрані коляски активного типу, які були закуплені в рамках проекту і саме це дозволить їм після повернення додому звернутися до відділу соціального захисту та замовити собі необхідну коляску. Інформація щодо підбору та особливостей отримання колясок за державні кошти також заплановані в програмі.

Вперед за перемогами!

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук