Перша інформаційно-практична платформа для спеціалістів, які працюють з дітьми із синдромом Дауна

20 Листопада 2018 Друкувати цю новину

Перша інформаційно-практична платформа для спеціалістів, які працюють з дітьми із синдромом Дауна7 грудня ВБО «Даун Синдром» організовує у Києві першу інформаційно-практичну платформу для спеціалістів, які працюють з дітьми із синдромом Дауна. Для гостей це можливість взяти участь у майстер-класах від професіоналів з розвитку дітей з трисомією 21 та отримати практичні поради про виховання дошкільнят та підлітків з синдромом Дауна.

Всеукраїнська інформаційно-практична платформа «Даун синдром: кращі практики для позитивних змін» – це проєкт, створений для підтримки та обміну досвідом спеціалістів, які працюють із дітьми з синдромом Дауна.

Протягом дня відбудеться 8 майстер-класів, під час яких експерти з розвитку дітей із синдромом Дауна розкажуть як розвивати дитину у ранньому та дошкільному віці, як навчити школярів із трисомією 21 читати та розмовляти, як допомогти підлітку соціалізуватися і будувати стосунки.

Зустрічі будуть корисними для тих, хто сприяє інклюзії в суспільстві дітей із синдромом Дауна, а також безпосередньо взаємодіє з ними: для вихователів, учителів, психологів, корекційних педагогів, логопедів і, звісно, батьків.

Щоб потрапити на захід потрібно заповнити форму для реєстрації та оплатити квиток. Кількість місць обмежена.

Запрошуємо вихователів, учителів, психологів, корекційних педагогів, логопедів, батьків та усіх, хто сприяє інклюзії дітей із синдромом Дауна в суспільстві, 7 грудня за адресою вул. Андрія Малишка,1.

Реєстрація за посиланням: docs.google.com

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.