Перевірка доступності. Центри зайнятості Києва (ФОТО)

Перевірка доступності. Центри зайнятості Києва (ФОТО)
23 Вересня 2013
Друкувати цю новину

Сьогодні в Україні діє закон, який регламентує квоту 4 відсотки робочих місць на підприємстві для людей з обмеженими фізичними можливостями. Іншими словами, якщо на підприємстві працює 100 осіб, то чотири людини з обмеженими фізичними можливостями повинні займати спеціальні посади для осіб з інвалідністю. Зі спеціально створеним робочим місцем.

Оскільки основним державним органом, який забезпечує населення роботою, є центр зайнятості, то зрозуміло, що він повинен бути архітектурно доступний для всіх. Враховуючи маломобільних громадян. Для досягнення цієї мети було впроваджено нормативний акт, у якому передбачається, що центри зайнятості мають забезпечити доступність до своїх послуг за шляхом спорудження пандусів.

Давайте пройдемося по Київським центрам зайнятості та подивимося, наскільки вони доступні. У цілому ситуація хороша. Майже скрізь є пандуси, якими можна скористатися. Будівля по вулиці Гайдара 50, в якому розміщені Солом’янський і Печерський відділення центрів зайнятості, пандуса не має. Однак, співробітники центру запевнили, що для людей з обмеженими фізичними можливостями передбачено ліфт, за допомогою якого вони можуть піднятися в організацію (відділення знаходяться на третьому поверсі будівлі).

Державний центр зайнятості


Київський міський центр зайнятості


Голосіївський районний центр зайнятості


Дарницький районний центр зайнятості


Деснянський районний центр зайнятості


Дніпровський районний центр зайнятості


Оболонський районний центр зайнятості


Подільський районний центр зайнятості


Святошинський районний центр зайнятості
Шевченківський районний центр зайнятості


Печерський районний центр зайнятості
Солом’янський районний центр зайнятості

Антонович Вікторія

INVAK.INFO

  Категорія: