Пенсію призначать без “прив’язки” до місця проживання

12 Травня 2016 Друкувати цю новину

Пенсію призначать без "прив'язки" до місця проживанняМожливість звернутися за призначенням пенсії чи з інших питань до будь-якого управління ПФУ з'явилася у мешканців Вінниччини завдяки експерименту, що проводять в області. Раніше пенсійні питання вирішували тільки за місцем реєстрації. Тепер можна обирати, де зручніше.

-- Це одна з найприємніших наших новацій, -- каже начальник ПФУ у Вінницькій області Олена КОРЧАКА. -- Принаймні саме так сприйняли пенсіонери скасування "прив'язки" до того управління, на території якого вони прописані.

За словами пані Олени, апробація нового методу екстериторіальності засвідчила його ефективність, тому у неї є інформація, що її планують поширити на інші регіони.

Ще одна новинка -- запровадження електронної системи при нарахуванні пенсій. Автоматизована система істотно скорочує час спілкування з відвідувачем. Середня тривалість обслуговування пенсіонера від прийому заяв до повернення оригіналів документів і завантаження файлів нині становить 33 хвилини. У січні ц.р. цей показник становив майже годину. Загалом з початку року в електронній системі нараховано і виплачено пенсії чотирьом тисячам пенсіонерів. Рішення про призначення пенсійних виплат приймаються протягом п'яти днів.

Голос України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.