Павло Розенко: Для деяких категорій пільговиків необхідно залишити пільги без прив’язки до доходів

23 Лютого 2015 Друкувати цю новину

2014-09-01zarplata_OМіністр соціальної політики України Павло Розенко наполягає на необхідності зберегти пільги без прив'язки до доходів для деяких категорій громадян. Про це він заявив в інтерв’ю тижневику «Деловая столица».

«На моє переконання, нам потрібна гнучка політика в системі соціальних пільг. Для деяких категорій - ветеранів війни, "чорнобильців", осіб з інвалідністю, учасників бойових дій - необхідно залишити пільги без прив'язки до доходів, - сказав Павло Розенко. - Все-таки у цих людей більше витрат на лікування, реабілітацію. Враховуючи досвід європейських країн, Україна повинна побудувати власну модель надання соцдопомоги громадянам».

За словами Міністра, більшість категорій пільговиків почнуть отримувати адресну допомогу вже до кінця поточного року. «З 1 липня минулого року житлово-комунальні пільги за професійною ознакою надаються з урахуванням доходів сім'ї. А з 1 липня цього року деякі категорії соціальних пільговиків будуть мати право на пільги з оплати комуналки тільки в тому випадку, якщо доходи сім'ї виявляться нижче 1710 грн. на одну людину», - зазначив Павло Розенко.

Урядовий портал

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.