ПАТ “НСТУ” й Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України підписали Меморандум про співпрацю

5 Березня 2018 Друкувати цю новину

ПАТ "НСТУ" й Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України підписали Меморандум про співпрацю

Голова правління ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" Зураб Аласанія та президент Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Адміністрації Президента України Валерій Сушкевич 1 березня 2018 року підписали Меморандум про співпрацю.

Цей Меморандум є декларацією намірів сторін щодо співпраці й консолідації зусиль із метою підготовки й реалізації спільних заходів і проектів для висвітлення Літніх та Зимових Паралімпійських і Дефлімпійських ігор. Зокрема, у межах цієї співпраці буде висвітлено підготовку й участь національної збірної України в XII Зимових Паралімпійських іграх, які відбудуться в Пхьончхані (Республіка Корея) з 9 по 18 березня 2018 року. Також сторони домовилися про оперативний обмін інформацією та залучення провідних експертів, тренерів, спортсменів з інвалідністю до заходів, які проведе суспільний мовник з нагоди Зимових Паралімпійських ігор-2018.

 

На думку голови правління ПАТ "НСТУ" Зураба Аласанії, найважливішою в цьому Меморандумі є теза про взаємодію на принципах рівноправності, відкритості і доброчинності. "Ця рівноправність із людьми з інвалідністю для нас, Суспільного, є честю", – наголосив Зураб Аласанія.

ПАТ "НСТУ" й Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України підписали Меморандум про співпрацю

Своєю чергою, президент Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України Валерій Сушкевич зауважив, що підписання Меморандуму про співпрацю й субліцензійної угоди є важливим чинником для якісного висвітлення участі національної збірної України в Зимових Паралімпійських іграх. Зокрема, одним із результатів цієї співпраці є те, що роботу команди журналістів Суспільного, яка здійснюватиме інформаційний супровід ігор у Кореї, фінансує Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України. Ця підтримка є вкрай цінною для НСТУ, особливо в умовах значного недофінансування компанії.

Також Валерій Сушкевич нагадав, що спільно з журналістами телекомпанії під час Літніх Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро у 2016 році вдалося створити феноменальний продукт. Тоді роботу мовника високо оцінили міжнародна паралімпійська спільнота та Міжнародний Паралімпійський комітет. За словами Валерія Сушкевича, це була подвійна перемога – спортивна й медійна.

"Мені приємно, що сьогодні є така подія. Ми щасливі і маємо за честь працювати разом із Суспільним. Щойно шляхом підписання Меморандуму про співпрацю ми зробили новий крок в інклюзію", – наголосив Валерій Сушкевич.

Суспільне розуміє соціальну значущість проблеми адаптації людей з інвалідністю та прагне розширювати висвітлення цієї проблематики на своїх платформах, додала членкиня правління ПАТ "НСТУ" Олександра Кольцова, відповідальна за розважальний напрям.

ПАТ "НСТУ" й Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України підписали Меморандум про співпрацю

"Для суспільного мовника є честю висвітлювати Паралімпійські ігри. Ми зараз переобладнуємо Олімпійську студію Суспільного саме для потреб людей з інвалідністю. У майбутньому ми би хотіли переобладнати й телецентр та всі наші філії, щоб вони стали доступними для людей з інвалідністю", – зазначила Олександра Кольцова.

Нагадаємо, суспільний мовник запрошує дивитися Зимові Паралімпійські ігри, які відбудуться в м. Пхьончхан (Республіка Корея) з 9 по 18 березня 2018 року, та вболівати за українську збірну разом із телеканалом UA: ПЕРШИЙ.

UA:ПЕРШИЙ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук