Пасажири з інвалідністю стали удвічі частіше користуватися послугами Придніпровської залізниці

2 Червня 2016 Друкувати цю новину

Пасажири з інвалідністю стали удвічі частіше користуватися послугами Придніпровської залізниціЗа чотири місяці 2016 року Придніпровська залізниця перевезла  463 пасажири з обмеженими фізичними можливостями та 116 осіб, які їх супроводжували. У тому числі 51 раз до складу пасажирських поїздів включалися спеціальні вагони для осіб з інвалідністю-візочників.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість пасажирів    з особливими потребами, які скористалися послугами залізниці, зросла більш як удвічі (торік за чотири місяці магістраль перевезла 224 такі пасажири).

Для комфорту осіб з інвалідністю-візочників на залізниці курсують два спецвагони, обладнані гідравлічними підіймачами, розширеними дверними проходами, тамбурами та спеціальними туалетами. Ці вагони мають просторе купе, в якому маломобільний пасажир вільно пересувається на інвалідному візку. Спецвагони включаються до складу будь-яких пасажирських поїздів Придніпровської залізниці за попередніми заявками, які можна зробити в чергового по вокзалу.

На усіх вокзалах магістралі також є групи з надання допомоги людям  з обмеженими фізичними можливостями, зокрема під час посадки в поїзди та висадки з них, а вокзали з найбільшим пасажиропотоком укомплектовані ще й  інвалідними візками.

Нагадаємо, що ПАТ «Укрзалізниця» оголосило 2016-й роком створення належних умов для доступу маломобільних пасажирів до об’єктів залізничної інфраструктури.

Укрзалізниця

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.