Параолімпійці Рівненщини здобули призові місця на чемпіонаті світу з дзюдо

16 Вересня 2014
Друкувати цю новину

З 1 по 7 вересня у сполучених Штатах Америки відбувся чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях  взяли  участь 273 учасника з 38 країн світу. Україну на змаганнях представляли вісім спортсменів Рівненщини.

За результатами змагань, світову першість у ваговій категорії до 52 кілограм виграла Наталія Ніколайчик. Ще одна наша параолімпійка – Ірина Гусєва, посіла І місце серед спортсменів до 63 кілограм. Обидві дівчини здобули ліцензії для участі у XV Паралімпійських іграх 2016 року (м. Ріо-де-Жанейро, Бразилія).

Окрім того, у ваговій категорії до 81 кілограма другу сходинку зайняв Олександр Косінов, а Олександр Назаренко посів ІІІ місце серед спортсменів з вагою до 90 кілограм.