Паралімпієць Ігор Косенко розповів школярам, чому став голкіпером

14 Лютого 2017
Друкувати цю новину

Черговий захід в рамках п’ятого сезону «Розминки від чемпіона», організатором якого є комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області, відбувся в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Мирне Костопільського району.

Паралімпієць Ігор Косенко розповів школярам, чому став голкіпером

Цього разу до місцевих школярів завітав один з найтитулованіших спортсменів Рівненщини, Заслужений майстер спорту України з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП, дворазовий чемпіон та призер Паралімпійських ігор, європейських та світових першостей Ігор Косенко.

Ігор Косенко розповів школярам про найвизначніші події в його спортивній кар’єрі. Розповів й про те, чому став голкіпером. 

За його словами, коли під час чемпіонату України в 1999 році його запросили у команду збірної воротарем, спершу не хотів погоджуватися. Але, оскільки через вади слуху не зміг би чути вказівки тренера, змушений був прислухатися до думки наставників.

Паралімпієць Ігор Косенко розповів школярам, чому став голкіпером

На світових іграх, що проходили в Англії, команда в якій грав Ігор Косенко посіла перше місце. Через два роки він став чемпіоном Європи, і ще через рік — чемпіоном світу. Потім були перемоги на Паралімпійських іграх в Афінах (2004 р.), Пекіні (2008 р.), та срібло в Лондоні (2012 р.).

Спілкувалися учасники заходу з допомогою сурдоперекладача.

Рівненська облрада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар