Пандус є, доступу — немає. У Калуші чотири торгові центри не забезпечили доступ для осіб з інвалідністю

30 Березня 2017 Друкувати цю новину

У Калуші робоча група оглянула сім об'єктів торгових центрів міста і дійшла висновку, що більшість із них є недоступними для осіб з інвалідністю.

Як повідомили у Калуській міській раді, 14 лютого під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко відбулося засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, передають "Вікна".

В ході засідання було затверджено план роботи комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, розглянуто протокольні доручення голови комітету щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної  інфраструктури.

На виконання протокольного доручення робочою групою оглянуто 7 об'єктів торгових центрів міста і встановлено, що в 4 торгових центрах не забезпечено доступ для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення відповідно до вимог ДБН В.2.2-17:2006 та ДБН В.2.2.9-2009.

Пандус є, доступу — немає

Пандус є, доступу — немає

Пандус є, доступу — немає

Пандус є, доступу — немає

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.