Паблік “Паралімпіада” в месенджері BIP продовжить ділитись новинами спорту сильних духом людей

30 Березня 2018 Друкувати цю новину

Паблік "Паралімпіада" в месенджері BIP продовжить ділитись новинами спорту сильних духом людейНаціональна паралімпійська збірна команда України здивувала і надихнула багатьох українців, посівши третє місце за кількістю золотих нагород, розділивши його з командами Франції та Німеччини та четверте - за загальною кількістю медалей. За весь період проведення ХІІ зимових Паралімпійських ігор майже 8,5 тисяч абонентів lifecell, затамувавши подих, слідкували за кожним досягненням паралімпійців у спеціально створеному пабліку месенджера BiP - "Паралімпіада"!

Нагадаємо, всім учасникам пабліку "Паралімпіада" нараховувалося по 3 ГБ за кожну золоту медаль, 2 ГБ за кожну срібну медаль і по 1 ГБ за кожну бронзову медаль здобуту нашими спортсменами-паралімпійцями. Всього наша команда здобула 7 золотих, 7 срібних і 8 бронзових медалей, за що наші шанувальники паралімпійського спорту отримали по 43 ГБ Інтернет трафіку кожен або 241 631 ГБ загалом. Детальніше про умови акції читайте за наступним лінком: https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/aktsii/190/.

Дякуємо усім, хто був у ці дні разом із нами!

До речі, паблік "Паралімпіада" в месенджері BIP від lifecell продовжуватиме свою роботу: ми ділитимемось з вами новинами від українських паралімпійців та дефлімпійців, які беруть участь у різноманітних міжнародних спортивних змаганнях, достойно представляючи нашу державу у світі. Слідкуйте за нами! Будьте з нами!

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.