Оздоровили лише чверть дітей-осіб з інвалідністю

11 Березня 2013 Друкувати цю новину

Лише 22% дітей-осіб з інвалідністю, які проживають у Рівненській області, забезпечені засобами реабілітації. Санаторно-курортне лікування торік отримала кожна четверта така дитина.

Прокурор області Василь Присяжнюк констатує, що поряд з недостатнім фінансуванням відповідних програм є інші причини упущень в питаннях реабілітації дітей з обмеженими можливостями — це недоліки у діяльності органів виконавчої влади. З його слів, системна робота щодо реабілітації та соціального захисту таких дітей відсутня, а державні та регіональні програми щодо поліпшення їхнього становища виконуються лише формально. Василь Присяжнюк наводить такий приклад: на Рівненщині проживає 19 тисяч дітей з обмеженими можливостями та 6,5 тисячі дітей-осіб з інвалідністю, а для підвезення до місць навчання таких учнів обладнано лише один шкільний автобус.

За результатами проведених прокурорами перевірок з питань додержання прав дітей з вадами розвитку, які провели цьогоріч на Рівненщині, поновлено права 270 дітей цієї категорії. Для усунення порушень законодавства у цій сфері в органи влади внесено 55 подань, до відповідальності притягнуто 30 посадовців.

За повідомленням прес-служби прокуратури області

Рівне Вечірнє

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.