Останній бізнес-тренінг “Алгоритми успіху” від НАІУ в рамках проєкту ТЕАМ

14 Травня 2019 Друкувати цю новину

Сьогодні в Києві в готелі "Либідь" Національна  Асамблея людей з інвалідністю України проводить останній триденний бізнес-тренінг “Алгоритми успіху” в рамках реалізації в Україні Міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Захід організований для ФОП, що працюють у сфері ІТ-технологій, веб-дизайну з метою сприяння розвитку та просуванню малого бізнесу внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.

Учасники дізнаються про законодавче регулювання підприємництва; чинне законодавство щодо оподаткування підприємницької діяльності в Україні; сучасні технології SEO-просування, Інтернет-маркетинг; основи фандрайзингу, основні правила/вимоги до написання бізнес-проєктів;

А також обміняються досвідом ведення власного бізнесу серед учасників тренінгу: напрацювання та впровадження бізнес-ідей, проблеми, що виникали в процесі підприємницької діяльності та шляхи їх вирішення.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.