Особливий день для осіб з інвалідністю у Луцьку

3 Грудня 2014 Друкувати цю новину

Подарунки, концерт і особливий настрій подарували для осіб з інвалідністю Луцька в терцентрі 2 грудня. Захід організували з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

У Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Луцька запросили 40 містян 2-го грудня. Для них накрили столи, підготували продуктові набори.

IMG_8380w

«Ми щороку тут збираємо людей, так хочемо щоб вони відчували, що потрібні комусь, аби в їх житті з’явилися промінчики радості. Звісно, усіх запросити не можемо, але по декілька десятків запрошуємо на подібні заходи», - розповідає директор територіального центру Галина Шатецька.

З її слів, на обслуговуванні в центрі – 4 тисячі людей, з яких 1382 інваліди, понад 200 людей не виходять з дому взагалі.

«Тут добре, дякую що запросили. Мабуть я сюди прийшов востаннє, бо ноги дуже болять, вже не можу ходити зовсім», - каже інвалід Володимир.

Як розповідає директор територіального центру Галина Шатецька, багато допомагають благодійники, зокрема благодійний «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк».

«Завдяки фонду, у нас з 2012-го року діє програма підтримки нужденних. Так, наше фінансування дозволяє забезпечити безплатним харчуванням 70 людей, а фонд дає кошти ще на 50 чоловік. Окрім того, щомісяця вони дають 20 тисяч гривень на засоби гігієни, за які ми купуємо памперси й все необхідне. Також допомогли нам з технічним оснащенням центру, купують посуд, холодильник придбали. А ще, торік санепідслужба хотіла закрити нашу кімнату для миття посуду, бо стан був жахливий, то ми звернулися у фонд, і вони за три тижні зробили ремонт», - пояснює Шатецька.

Для учасників заходу святковий настрій створювали вихованці Будинку культури мікрорайону Вересневе.

Волинські новини + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.