Особливості фізичної терапії у догляді за людьми похилого віку

by Alex Troshanin | 2 Лютого 2021 22:38

Презентуємо новий буклет "Особливості фізичної терапії у догляді за людьми похилого віку", створений в рамках  інформаційно-просвітницької кампанії «Право на реабілітацію», яку проводить НАІУ.

Україна входить до 30 країн світу за часткою людей віком від 60 років і старше.

Із процесом старіння організм людини зазнає численних фізіологічних змін, які з часом можуть впливати на здатність до самообслуговування, виконання повсякденної незалежної діяльності, обмеження участі в соціальному житті та ускладнюють догляд.

В буклеті все про особливості базового догляду, та яких принципів необхідно дотримуватись, якщо ваша близька людина похилого віку потребує допомоги, ролі фізичного терапевта у наданні догляду та покращенні життя людей похилого віку. А також де в Україні надають послуги догляду за людьми похилого віку?

Завантажити буклет[1]

У аудіо форматі

Ролик перший
Ролик другий
Ролик третій

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системах здоров'я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Endnotes:
  1. Завантажити буклет: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/NAIU-Geriatrics_v02-1.pdf

Source URL: https://naiu.org.ua/osoblyvosti-fizychnoyi-terapiyi-u-doglyadi-za-lyudmy-pohylogo-viku/