Опитування у громадах, щодо проблем, які постають у контексті COVID-19

Опитування у громадах, щодо проблем, які постають у контексті COVID-19
7 Червня 2021
Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України в рамках впровадження  проєкту «Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації». проводить опитування жінок, чоловіків, жінок, які виховують дітей з інвалідністю у контексті COVID-19.

Опитування проводиться з метою аналізу поточної ситуації та сприяння покращенню доступу до послуг жінок, чоловіків з інвалідністю, жінок, які виховують дітей з інвалідністю в період пандемії COVID-19 в пілотних територіальних  громадах.

До співпраці під час проведення опитування залучено представниць та представників тринадцяти  громад Волинської, Сумської, Херсонської та Чернівецької областей, в яких попередньо проведено чотири робочих онлайн зустрічі з потенційними учасницями та учасниками проєкту:

11 травня 2021 року у Чернівецькій області

 

19 травня 2021 року у Сумській області


20 травня 2021 року у Волинській області


27 травня 2021 у Херсонській області

Проведення даного опитування сприятиме  покращенню доступу жінок  та чоловіків з інвалідністю, матерів, що виховують дітей з інвалідністю до послуг в період пандемії COVID-19;  надасть можливість спланувати відповідні дії на рівні громад, щодо внесення змін в політику, стратегії,  програми що відповідають потребам даної цільової групи. Також, результати опитування дозволять поінформувати мешканців громади про можливі шляхи відстоювання свої прав, проведення адвокаційних заходів, спрямованих на вирішення проблем, пов’язаних із  наданням послуг для жінок та чоловіків з інвалідністю, матерів, що виховують  дітей з інвалідністю  на рівні громад в період пандемії COVID-19.

Дякуємо всім хто долучився і долучається до організації проведення опитування у громадах! Вдячні всім мешканцям громад, хто взяв участь в опитуванні і відповів на питання анкети!

Робота триває. Результати дослідження, рекомендації щодо аспектів інвалідності під час COVID-19, їх обговорення та лобіювання їх реалізації будуть представлені на круглому столі у вересні п.р.

 

Команда проєкту НАІУ

 

«Інформація підготовлена/надається  в рамках проєкту  «Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації», який реалізує ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» в рамках проєкту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в реформі децентралізації в Україні» за підтримки Уряду Канади».