Онлайн-зустрічі  в Сєвєродонецьку  для батьків та фахівців

Онлайн-зустрічі  в Сєвєродонецьку  для батьків та фахівців
15 Квітня 2020
Друкувати цю новину

Тренінг з інклюзивної освіти

Карантин не завадить тому, щоб ми отримували нові знання, зустрічались онлайн-командою однодумців і рухались далі з метою впровадження інклюзивного навчання в м. Сєвєродонецьк – так думають  представники Регіональної команди проєкту «Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю на Сході України».

Проєкт реалізується за підтримки Національної Асамблеї людей з інвалідністю України та міжнародної неурядової організації «Save the Children»  за підтримки RadioAid (Швеція).

Сьогодні, 15 квітня відбулася онлайн-зустріч для батьків з психологом Анастасією Непран, яка розповідала про соціальну адаптацію дітей з особливими освітніми потребами, відповіла на питання батьків та надала практичні поради.

Паралельно проходила  зустріч з вчителями, вихователями – учасниками проєкту та працівниками ІРЦ . Її проводила Наталія Заєркова – тренерка, експертка ВФ « Крок за кроком». Темою зустрічі були два питання: використання МКФ для визначення особливих освітніх потреб дитини  та Стандарти якості дошкільної освіти: Європейська система якості освіти.

 

Дякуємо усім хто зміг приєднатися до нашої роботи!

  Категорія: