Ольга Сивопляс про підвищення соціальних виплат

20 Січня 2015 Друкувати цю новину

image (2)16 січня, під час засідання ХXVIII позачергової сесії обласної ради шостого скликання, депутати одноголосно прийняли рішення про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2015 року.

За словами директора департаменту соціального захисту населення Ольги Сивопляс, цьогоріч збільшено суму одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни. Відтак, ветеранам двічі на рік виплачуватимуть по 1000 гривень  – до Дня Перемоги та до річниці визволення України від фашистських загарбників. Окрім цього, учасникам бойових дій, які безпосередньо  визволяли Миколаївську область, збільшено щомісячну виплату з 250  гривень до 500 гривень.

Ольга Сивопляс також розповіла, що у проєкті обласного  бюджету для підтримки дітей бійців, загиблих у зоні проведення АТО, передбачено 200 тис. грн.

-  В Миколаївській області нараховується 68 сімей загиблих. Що стосується виплат, які передбачені за рахунок коштів  державного бюджету, то  40 сімей вже подали у повному обсязі необхідні документи для отримання допомоги.  33 родини вже її отримали, - зазначила Ольга Сивопляс.

Стосовно пенсійного забезпечення дітей, чиї батьки загинули у зоні проведення АТО, вона повідомила, що розмір пенсії коливається від  949 гривень до 2000 тис. гривень. Це залежить від рівня грошового утримання військовослужбовця та його заробітної плати.

Миколаївська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.