Олена Іванова, координаторка проєктів Програми розвитку ООН в ефірі #grant_talks про Конкурс проєктів “Ініціативи із застосування принципів універсального дизайну та доступності”

Олена Іванова, координаторка проєктів Програми розвитку ООН в ефірі #grant_talks про Конкурс проєктів “Ініціативи із застосування принципів універсального дизайну та доступності”
11 Грудня 2017
Друкувати цю новину

Спікером ефіру #grant_talks стала координаторка проєктів Програми розвитку ООН з питань реформ в соціальному секторі Олена Іванова.

*Деталі конкурсу проєктів “Ініціативи із застосування принципів універсального дизайну та доступності” + форма заявки http://www.ua.undp.org/content/ukrain…

Сайт “Універсальний дизайн” http://ud.org.ua/

Конкурс проєктів “Ініціативи із застосування принципів універсального дизайну та доступності” в рамках Спільної Програми ПРООН, ВООЗ, МОП «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні».

Мета конкурсу: застосувуючи принципи універсального дизайну, сприяти покращенню доступності та зручності середовища, закладів та послуг для використання всіма людьми без обмежень, беручи до уваги потреби маломобільних груп населення.

Передбачено підтримати до 10 ініціатив (проєктів) у таких конкурсних категоріях: · охорона здоров’я (у цій категорії приймаються пропозиції від закладів, що надають екстрену та первинну медико-санітарну допомогу) · соціальні та реабілітаційні послуги (у цій категорії приймаються пропозиції від НЕстаціонарних закладів та реабілітаційних установ, що надають соціальні та реабілітаційні послуги на рівні громади, у т.ч. для людей з інвалідністю) · зайнятість (у цій категорії приймаються пропозиції від роботодавців, які створили або планують створити робочі місця не менше ніж для 5 осіб І чи ІІ групи інвалідності) · інші: нестаціонарні заклади сфери освіти, заклади та об’єкти дозвілля, публічний простір та публічні приміщення, центри громади, ініціативи щодо доступності інформації, предмети та програмне забезпечення, тощо які сприяють залученню та побудовані на принципах універсального дизайну.

У конкурсі можуть брати участь: місцеві органи влади, бюджетні установи, громадські організації, прибуткові організації (лише у конкурсній категорії «зайнятість») з будь яких регіонів України.

Очікується, що середня вартість одного проєкту складатиме 125000 грн. включаючи спів-фінансування не менше ніж 30% від загальної вартості проєкту внеском організації – грантоотримувача або організації- партнера (як у фінансовій, так і в іншій формі).

Останній термін подання проєктної пропозиції – 23:59, 15 грудня 2017 р.

  Категорія: