Олена Бабешко-Павленко: «Такі заходи вкрай необхідні задля натхнення та об’єднання жінок з інвалідністю на боротьбу за рівноправне життя, яке не обмежується їх інвалідністю!»

12 Листопада 2019 Друкувати цю новину

Публікуємо відгук учасниці навчально-практичного семінару «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий ріст та творчий розвиток» (Чернівці) Олени Бабешко-Павленко, який вона розмістила на своїй сторінці у Фб.

«Як пересічні громадяни уявляють собі життя  жінок з інвалідністю? Похмурим, тьмяним, монохромним, позбавленим барв, беззвучним? Ми самі митці своєї долі, самі наповнюємо сенсом своє життя, наповнюємо його звуками та повертаємо в нього яскраву палітру, розфарбовуємо його тими фарбами, які нам більше всього до душі... чи пасують до нашої сукні , адже ми - такі самі жінки, як й інші!

В Чернівцях жінки з інвалідністю не лише з Буковини, а й з багатьох інших областей нашої країни, обговорювали проблеми життя з інвалідністю: як боротися за свої права, як берегти своє здоров'я, як створювати красу для себе й оточуючих, як організовувати своє життя та ще багато про що, на триденному навчально-практичному семінарі для жінок з інвалідністю  «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий ріст та творчий розвиток», який вшосте організовує - керівник ГО "ЛІДЕР" Валентина Добридіна за підтримки Національної Асамблеї людей з інвалідністю України та небайдужих меценатів міста Чернівці.

7 листопада 2019 року флешмобом "Не вір очам: життя не чорно-біле", в рамках семінару ми мали змогу заявити й продемонструвати на Центральній площі міста Чернівці те, що не варто не бачити жінку за її інвалідністю, а слід розгледіти її неповторне життя без обмеження на інвалідність, й хоч світ недосконалий, але всі мають право змінюватися самі й змінювати світ навколо! Семінар закінчився вчора, а ми натхненні новим досвідом, знаннями та зустрічами із старими й новими друзями, роз'їхалися по домівках, щоб вже вдома втілювати в життя набуті знання й досвід. Такі заходи, як цей семінар, вкрай необхідні задля натхнення та об'єднання жінок з інвалідністю на боротьбу за рівноправне життя, яке не обмежується їх інвалідністю!»

Дякуємо за теплі слова, Олено!

#не_вір_очам_життя_не_чорно_біле
photo by Erin Khymych

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.