Олексій Савченко: «На Миколаївщині буде створено реабілітаційний Центр для воїнів АТО»

18 Січня 2017 Друкувати цю новину

Про це голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко заявив під час зустрічі з військовослужбовцями 79-ї окремої аеромобільної бригади: «За ініціативою Президента України на Миколаївщині буде створено  реабілітаційний Центр для воїнів, які повернулися з АТО, - сказав очільник області. – Це обов’язок держави піклуватися про своїх воїнів, які ціною власного життя захистили і продовжують захищати зараз мир і спокій», - підкреслив він.

На Миколаївщині буде створено реабілітаційний Центр для воїнів АТО

Ідея створення Центру виникла  під час проведення в Миколаєві змагань серед людей з інвалідністю АТО «Ігри патріотів».

Планується, що в реабілітаційному центрі з воїнами АТО будуть працювати лікарі, психологи, спортсмени-паралімпійці та тренери. В центрі буде спортзал з сучасним обладнанням, яке дозволить розробляти кінцівки, а також кімнати відпочинку та релаксації.

«Підримка воїнів АТО  – це комплексна робота нашої команди», - наголосив Олексій Савченко.

Зустріч з військовослужбовцями 79-ї окремої аеромобільної бригади відбулася з нагоди відкриття відремонтованої їдальні на території частини. Ініціативу Олексія Савченка про допомогу бригаді підтримав  президент агрохолдингу Agrofusion Сергій Сипко. Роботи з ремонту були виконані вчасно та якісно. Більш того, агрохолдинг взяв шефство на 79-кою: «Тепер десантники в надійних господарських руках», - сказав Олексій Савченко і висловив подяку Сергію Сипко за його небайдужість до проблем частини та їх ефективне вирішення.

Миколаївська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.