ОГОЛОШУЄМО ПРО НАБІР УЧАСНИКІВ НА НАВЧАННЯ ІТ-СПЕЦІАЛЬНОСТЯМ

by Olga Zhurbenko | 18 Листопада 2014 10:29

images[1]Проєкт «Кожен має право на працю» оголошує про набір учасників на навчання за спеціальностями: комп’ютерна грамотність, основи веб-програмування, основи програмування, розробка сайтів з використанням СМS, поглиблене веб-програмування, Java SE.

Фонд «Східна Європа» в партнерстві з «Благодійним фондом розвитку комп’ютерних та інформаційних технологій для осіб з інвалідністю «АІК» розпочинають проєкт “Кожен має право на працю: партнерство для покращення можливостей працевлаштування людей з інвалідністю”. Проєкт реалізується за фінансової підтримки британської благодійної організації «Всесвітня єврейська допомога» (WorldJewish Relief).

Якщо Ви хочете знайти новий шлях до самореалізації, стати конкурентоспроможними на ринку праці, отримати нові знання та освоїти нову професію, ми запрошуємо Вас взяти участь у цьому проєкті!

Хід проєкту: ті, хто надішле свої анкети до 30 листопада (включно), та пройде конкурсний відбір буде залучений до групи дистанційного навчання на спеціально розробленій платформі дистанційного навчання. По завершенню навчання кожен учасник отримає сертифікат. Після чого для кожного учасника буде розроблено якісне резюме та сприяння у подальшому його поширенні серед роботодавців. Кожен учасник може подаватися на декілька модулів. Учасникам, які лише починають оволодівати навичками користування комп’ютером, або тим, хто хоче вдосконалити свої вміння, буде запропоновано пройти курс комп’ютерної грамотності, після чого продовжити навчатися програмуванню. Орієнтовна дата початку навчання – 2 лютого 2015 року.

Специфіка роботи:

Веб-дизайн  — галузь веб-розробки і різновид дизайну, до завдання якого входить проєктування призначених для користувача веб-інтерфейсів для сайтів[2] або веб-застосунків[3]. Веб-дизайнери проєктують логічну структуру веб-сторінок[4], продумують найзручніші рішення подачі інформації, а також займаються художнім оздобленням веб-проєкту[5]. В результаті перетину двох галузей людської діяльності грамотний веб-дизайнер повинен бути знайомий з останніми веб-технологіями і володіти відповідними художніми якостями.

Вимоги: Навчатися та працювати за професією веб-дизайнера можна вдома, тобто здійснювати це віддалено в зручних та звичних для себе умовах.

Ініціативна група проєкту буде намагатися привернути увагу до проєкту якомога більшого кола роботодавців і створити умови для самореалізації людей з інвалідністю. Але всі ми повинні розуміти, що на ринку праці існує конкуренція і кожному необхідно своїми здібностями, знаннями, а потім і досвідом доводити свою конкурентоздатність.

По закінченню курсів, усі учасники проєкту, які дійдуть до кінця і отримають сертифікати та отримають можливість працювати на таких вакансіях як:

  1. Контент-менеджер
  2. ВЕБ розробник
  3. Розробник мобільних додатків, Mobile Development (Android, iOS, Java)
  4. Розробник програмного забезпечення Software Development (Python, Java, C#, C/C++)
  5.  ВЕБ програміст, WEB Development (PhP, JavaScript, Perl/Python/Ruby, Html5, CSS, Flash)
  6.  Розробник алгоритмів, Algorithm Design
  7.  Системний адміністратор, Software Systems Management
  8. Інтегратор програмних засобів та систем, Integrator of Software system and IT;
  9.  Конфігуратор програмних засобів та систем, Configurator of Software system and IT
  10.  Менеджер програмного забезпечення, Software and IT Management
  11. Frontent розробник або backend розробниками
  12. PHP програмістами та ін.

Умови участі:

  1. Мати інвалідність першої або другої групи.
  2. До 30 листопада 2014 (включно) надіслати заповнену анкету за адресою: office@aik.ua (Благодійний фонд розвитку комп’ютерних та інформаційних технологій для осіб з інвалідністю “АІК” (www.aik.ua)[6]). В темі листа необхідно вказати назву проєкту «Кожен має право на працю»
  3. Обрання учасників проходитиме на конкурсній основі. Рішення буде прийматися робочою групою проєкту шляхом обрання найкраще заповнених анкет та співбесіди.

Завантажити анкету учасника[7]

Чекаємо на ваші заявки, та бажаємо успіхів!

Група у мережі Facebook – https://www.facebook.com/groups/1513211912224981/[8]

БФ “АІК”[9]

Endnotes:
  1. [Image]: http://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2014/10/images2.jpg
  2. сайтів: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%B9%D1%82
  3. веб-застосунків: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%B1-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%BA
  4. веб-сторінок: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%B1-%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0
  5. проєкту: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82
  6. www.aik.ua): http://www.aik.ua%29/
  7. Завантажити анкету учасника: http://www.aik.ua/wp-content/uploads/2014/11/Anketa.doc
  8. https://www.facebook.com/groups/1513211912224981/: https://www.facebook.com/groups/1513211912224981/
  9. БФ “АІК”: http://www.aik.ua/oholoshuemo-pro-nabir-uchasnykiv-na-navchannya-it-spetsialnostyam/

Source URL: https://naiu.org.ua/oholoshuemo-pro-nabir-uchasnykiv-na-navchannya-it-spetsialnostyam/