Бізнес-тренінги із соціального підприємництва. Запрошуємо до участі.

by sancho | 2 Травня 2018 13:15

Громадська спілка «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (далі ГС «ВГО «НАІУ») продовжує реалізацію в Україні Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації»[1], за фінансової  підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID,  та планує  до 30 червня 2019 року проведення п’яти триденних бізнес-тренінгів із започаткування власної справи.

Географія проекту: Вінницька, Львівська, Дніпропетровська, Донецька, Харківська області та місто Київ.

Мета проведення  бізнес-тренінгів - сприяння розвитку самозайнятості та створення малого бізнесу внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.

Кожен 3-денний захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

Заплановано проведення бізнес-тренінга по регіонам*:

* дати можуть уточнюватись додатково.

До участі у заходах запрошуються особи віком від 18 років, які відносяться до цільової групи проекту, проживають в регіонах реалізації проекту, планують відкрити власну справу та зареєструватися як фізична особа – підприємець або поновити свою діяльність як ФОП і отримати необхідні знання та навички ведення власного бізнесу в сучасних умовах, а саме:

Набір/реєстрація учасників бізнес-тренінгів проводиться шляхом заповнення Google-анкети за наступним посиланням Анкета заповнюється українською мовою. Особа, яка заповнила Анкету   погоджується із умовами участі у заході та дає згоду на обробку персональних даних.

Кінцевий термін подачі Анкети за 15 днів до початку тренінгу.

Відбір учасників буде здійснюватися шляхом конкурсу Анкет. Учасники  отримають підтвердження по електронній пошті або по телефону не пізніше ніж за 10 днів до початку тренінгу.

Загальна кількість учасників бізнес-тренінгу  - 20 осіб.

Один учасник може бути учасником лише одного тренінгу.

Організатори забезпечують учасникам харчування, компенсацію вартості проїзних квитків залізничного транспорту (купе, плацкарт, «Інтерсіті» - вагон 2 класу), автобусних міжміських перевезень (за умови наявності оригіналів проїзних документів та документів, що посвідчують компанію перевізника, відповідно до норм визначених законодавством та вимог ГС «ВГО «НАІУ» (будуть надані додатково), проживання (у разі потреби) для іногородніх учасників. Особам, які користуються інвалідним візком – номер в готелі, який пристосований для осіб з інвалідністю.

Учасники бізнес-тренінгу отримують Сертифікат учасника та можуть отримувати безкоштовні  консультації щодо заснування, звітування, ведення бізнесу у бізнес-тренера проекту, юрисконсульта офісу ГС «ВГО «НАІУ».

Також, учасники бізнес-тренінгів, які планують найближчим часом відкрити власну справу, мають змогу підвищити свою кваліфікацію/рівень знань на курсах та в освітніх закладах за рахунок коштів проекту. Інформація щодо направлення на навчання в рамках проекту, буде надано окремо. Пріоритет у цьому напрямку надається ВПО з інвалідністю, які будуть працевлаштовані та планують відкрити власну справу.

Контакти:

Вікторія Назаренко

Координатор проекту НАІУ, Генеральний секретар НАІУ

0937711060, 0442796182, v.n.nazarenko@ukr.net[2]

Олена Поліщук

кейс-менеджер проекту НАІУ

0671339953, 0442796182, olena.polishchuk@ukr.net[3]

Регіональні офіси проекту:

Вінницька область – 0984680830, team_vinnitsa@i.ua[4]

Дніпропетровська область – 0973601090, team_dnepr@ukr.net[5]

Львівська область – 0730382415, team.lviv@ukr.net[6]

Харківська область – 0503003593, 49novikova@gmail.com

м. Краматорськ, Донецька область – 0509113834,  linelifedooi@ukr.net[7]

м. Маріуполь, Донецька область – 0688829678, kravchenko.pover.@gmail.com  [8]

Endnotes:
  1. Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації»: http://naiu.org.ua/team/
  2. v.n.nazarenko@ukr.net: mailto:v.n.nazarenko@ukr.net
  3. olena.polishchuk@ukr.net: mailto:olena.polishchuk@ukr.net
  4. team_vinnitsa@i.ua: mailto:team_vinnitsa@i.ua
  5. team_dnepr@ukr.net: mailto:team_dnepr@ukr.net
  6. team.lviv@ukr.net: mailto:team.lviv@ukr.net
  7. linelifedooi@ukr.net: mailto:linelifedooi@ukr.net
  8. kravchenko.pover.@gmail.com  : mailto:kravchenko.pover.@gmail.com

Source URL: https://naiu.org.ua/ogoloshuyetsya-nabir-uchasnykiv-na-biznes-treningy-iz-sotsialnogo-pidpryyemnytstva-zapochatkuvannya-vlasnoyi-spravy-teoretychni-osnovy-ta-praktychni-aspekty-yaki-provodyatsya-v-ramkah-proektu-team/