Оголошується набір учасників на бізнес-тренінги із соціального підприємництва, які проводяться в рамках проекту TEAM у 2019 році

18 Січня 2019 Друкувати цю новину

Громадська спілка «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (далі ГС «ВГО «НАІУ») продовжує реалізацію в Україні Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», за фінансової  підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID, та планує до 30 червня 2019 року проведення одного бізнес-тренінгу із започаткування власної справи у м. Харкові та двох бізнес-тренінгів із розвитку та просування малого бізнесу у мм. Вінниці та Києві.

Географія проекту: Вінницька, Львівська, Дніпропетровська, Донецька, Харківська області та місто Київ.

Мета проведення  бізнес-тренінгів - сприяння розвитку самозайнятості, створення, розвитку та просуванню малого бізнесу внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.

18-20 березня 2019 року у м. Харків відбудеться перший в цьому році бізнес -тренінг із соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти».

 Захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

 • Законодавче регулювання підприємництва. Види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності.
 • Ліцензування та дозвільна діяльність.
 • Загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Спрощена система оподаткування. Єдиний податок. Порядок нарахування ЄСВ. Оформлення електронного цифрового підпису. Звітність суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на спрощеній системі оподаткування.
 • Загальна система оподаткування. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір. Податок на додану вартість. Сплата та адміністрування. Звітність СПД на загальній  системі оподаткування.
 • Поняття та зміст бізнес-планування. Структура бізнес-плану. Резюме. Характеристика підприємницької діяльності. Розрахунок заробітної плати працівникам. Аналіз ринку. Маркетинговий план (збут та реалізація продукції, споживачі, конкуренти, ціноутворення, рекламна діяльність). Фінансовий план. Точка беззбитковості бізнес-проекту.
 • Воркшоп «Проектування бізнес моделі власного бізнесу».

До участі у заході запрошуються особи віком від 18 років, які відносяться до цільової групи проекту, планують відкрити власну справу та зареєструватися як фізична особа – підприємець або поновити свою діяльність як ФОП і отримати необхідні знання та навички ведення власного бізнесу в сучасних умовах, а саме:

 • внутрішньо переміщені особи з інвалідністю, члени їх родин (мати/батько дитини з інвалідністю, опікун особи з інвалідністю);
 • особи з інвалідністю, які мешкають у населених пунктах, на території яких здійснювалася АТО, та члени їх родин (мати/батько дитини з інвалідністю, опікун особи з інвалідністю).

Набір/реєстрація учасників на бізнес-тренінг проводиться шляхом заповнення Google-анкети за наступним посиланням.

Бізнес-тренінги із розвитку та просування малого бізнесу  «Алгоритми успіху» 

18-20 лютого 2019 року м. Вінниця - для ФОП, що працюють у сфері надання послуг населенню.

14-16 травня 2019 року м. Київ - для ФОП, що працюють у сфері ІТ-технологій, веб-дизайну, інтернет-магазин тощо.

Кожен  3-денний захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

 • законодавче регулювання підприємництва;
 • чинне законодавство щодо оподаткування підприємницької діяльності в Україні;
 • сучасні технології SEO-просування, Інтернет-маркетинг;
 • основи фандрайзингу, основні правила/вимоги до написання бізнес-проектів;
 • обмін досвідом ведення власного бізнесу серед учасників тренінгу: напрацювання та впровадження бізнес-ідей, проблеми, що виникали в процесі підприємницької діяльності та шляхи їх вирішення;
 • майстер-клас (за напрямками діяльності).

До участі у заходах запрошуються особи віком від 18 років, які відносяться до цільової групи проекту, зареєстровані як фізична особа – підприємець (ФОП) або планують відкрити ФОП та бажають отримати необхідні навички із розвитку та просування власного бізнесу в сучасних умовах, обмінятися досвідом з колегами-підприємцями, а саме:

 • зареєстровані ФОП з числа внутрішньо переміщених особи з інвалідністю, членів їх родин (мати/батько дитини з інвалідністю, опікун особи з інвалідністю);
 • зареєстровані ФОП з числа, осіб з інвалідністю, які мешкають у населених пунктах, на території яких здійснювалася АТО, та члени їх родин (мати/батько дитини з інвалідністю, опікун особи з інвалідністю);
 • особи з числі цільової групи проекту, які планують відкрити ФОП;
 • зареєстровані ФОП – переможці Конкурсу міні-грантів, який проводився в рамках проекту ТЕАМ протягом 2016-2017 років.

Набір/реєстрація учасників проводиться шляхом заповнення Google-анкети за посиланням

Анкета заповнюється українською мовою. Особа, яка заповнила Анкету погоджується із умовами участі у заході та дає згоду на обробку персональних даних.

Кінцевий термін подачі Анкети за 15 днів до початку тренінгу.

Відбір учасників буде здійснюватися шляхом конкурсу Анкет. Учасники  отримають підтвердження щодо участі у заході по електронній пошті або по телефону не пізніше ніж за 10 днів до початку тренінгу.

Загальна кількість учасників бізнес-тренінгу  - 20 осіб.

Один учасник може бути учасником лише одного тренінгу.

Організатори забезпечують учасникам харчування, компенсацію вартості проїзних квитків залізничного транспорту (купе, плацкарт, «Інтерсіті» - вагон 2 класу), автобусних міжміських перевезень (за умови наявності оригіналів проїзних документів та документів, що посвідчують компанію перевізника, відповідно до норм визначених законодавством та вимог ГС «ВГО «НАІУ» (будуть надані додатково), проживання (у разі потреби) для іногородніх учасників. Особам, які користуються інвалідним візком – номер в готелі, який пристосований для осіб з інвалідністю.

Учасники бізнес-тренінгу отримують сертифікат учасника.

Контакти:

Вікторія Назаренко, координатор проекту НАІУ, генеральний секретар НАІУ.

0937711060, 0442796182, v.n.nazarenko@ukr.net

Олена Поліщук, кейс-менеджер проекту НАІУ.

0671339953, 0442796182, olena.polishchuk@ukr.net

Регіональні офіси проекту:

Вінницька область – 0984680830, team_vinnitsa@i.ua

Харківська область – 0503003593, 49novikova@gmail.com

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.