ОГОЛОШЕННЯ про проведення таборів активної реабілітації

ОГОЛОШЕННЯ про проведення таборів активної реабілітації
3 Серпня 2017
Друкувати цю новину

Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» спільно з UCP Колеса для людства (США) та Українською асоціацією фізичних терапевтів за фінансової підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID) реалізує Міжнародний проєкт «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

В рамках проєкту заплановано проведення ТАБОРІВ АКТИВНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ, як одного з методів відновлення фізичного та соціального стану людини після ускладненої травми хребта з ураженням спинного мозку ураженням спинного мозку (REKRYTERINGSGRUPPEN).

Метою табору є досягнення людиною, що користується кріслом колісним максимальної незалежності від сторонньої допомоги, і тим самим, покращення якості свого життя.

Філософія табору ґрунтується на гаслі — «навчився жити в колясці сам — навчи іншого».

Активна реабілітація — це комплекс заходів із застосуванням засобів фізичної культури та спорту, скерованих на самообслуговування, максимальну незалежність у повсякденному житті та побуті, інтеграцію та суспільну активність людини, що зазнала травми чи захворювання хребта та спинного мозку. Основними складовими процесу активної реабілітації є фізична, психологічна та соціальна реабілітація.

Учасником табору активної реабілітації можуть бути особи з наслідками ушкодження спинного мозку та ураженням функцій тазових органів, які не мають пролежнів та суворих протипоказань до фізичних навантажень.

У 2018 році заплановано проведення трьох таборів активної реабілітації на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру:
1.  03-14 червня 2018 року
2.  29 вересня – 07 жовтня 2018 року
3.  03-14 листопада  2018 року

Місце проведення – Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного Комітету спорту осіб з інвалідністю України (с. Яворів, Львівська область)

Для участі у таборі необхідно:

  • заповнити анкету учасника табору можна он-лайн,
  • або безпосередньо звернутись до офісу Національної Асамблеї людей з інвалідністю України:

Партнером в організації таборів активної реабілітації є Всеукраїнська громадська організація осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації», яка проводить такі заходи в Україні з 1992 року.

Вікторія Назаренко

Координатор проєкту НАІУ

(044) 279-61-82,  279-61-74
(093) 771-10-60
v.n.nazarenko@ukr.net

Володимир Азін

Консультант проєкту з активної реабілітації,

(044) 279-61-82,  279-61-74
azin_2@ukr.net

 

Віталій Пчолкін

Організатор таборів

(093) 922-48-48