Оголошення переможців конкурсу «#THISABILITY | Можливості для ВСІХ»

Оголошення переможців конкурсу «#THISABILITY | Можливості для ВСІХ»
26 Жовтня 2015
Друкувати цю новину

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ)  підвели підсумки конкурсу у рамках спільного проєкту ««#THISABILITY | Можливості для ВСІХ»» та офіційно оголосили відібрані в результаті конкурсу заявки на спорудження 4-х дитячих інклюзивних майданчиків.

Проєкт має на меті  змінити ставлення серед жителів всіх областей України до дітей з інвалідністю та їхніх сімей, а також, промоція інклюзивних громад, як прикладу толерантного ставлення та забезпечення доступу для сімей з особливими потребами через  створення умов для спільного родинного дозвілля шляхом створення мережі  інклюзивних майданчиків.

Нагадуємо, що конкурс тривав з 15 серпня до 11 вересня 2015 року. Заявки на поштову адресу конкурсу надходили з усієї України. Всього було отримано більше 200 заяв від територіальних громад, громадських об’єднань, міських державних адміністрацій, сільських рад, навчальних закладів, реабілітаційних установ, музеїв, національних парків, підприємств та просто небайдужих людей з різних куточків України.

Перед журі конкурсу стояло не просте завдання. Основними критеріями відбору стали: наявність заповненої анкети з обґрунтуванням необхідності побудови майданчика та описом місця розміщення; вибраної місцевості під майданчик, що повинна бути повністю доступна для всіх бажаючих; фото місцевості, а також наявності дозволів на місце встановлення дитячого майданчика, приймання на баланс та її подальше утримання.

Процес розгляду та відбору заяв проходив  у декілька етапів, у результаті чого були відібрані 4 переможця на встановлення дитячих інклюзивних  майданчиків.

Переможцями стали:

  1. Львівський Центральний Парк Культури і Відпочинку ім. Б. Хмельницького;
  2. Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Бердичівської міської ради (Житомирська область);
  3. Красноармійська міська рада (Донецька область);
  4. Перебиковецька сільська рада (Чернівецька область).

Щиро вітаємо переможців конкурсу. Ми вдячні всім учасникам, які взяли участь у конкурсі, за активність та бажаємо ніколи не здаватися та завжди боротися за свою мрію до останнього!

  Категорія: