Офіційним спонсором Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України став Державний ощадний банк України

12 Червня 2014
Друкувати цю новину

Офіційним спонсором Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України став Державний ощадний банк України

Вперше в історії українського паралімпійського та дефлімпійського рухів комерційний банк стає офіційним спонсором Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України.

Відповідна угода про спонсорство була підписана головою правління АТ "Ощадбанк" Андрієм Пишним і президентом Національного комітету спорту осіб з інвалідністю Валерієм Сушкевичем 11 червня 2014 року.

Сторони домовилися, що Ощадбанк, як офіційний спонсор, спрямовуватиме зусилля на розвиток фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю України, забезпечуватиме банківське обслуговування паралімпійців та дефлімпійців. Так, вже понад 80 спортсменів отримали платіжні картки Visa з нарахованою на них призовою винагородою за здобуті у Сочі олімпійські медалі.

Варто зазначити, що за оцінками світової спортивної спільноти у сфері розвитку спорту людей з обмеженими можливостями Україна посідає лідируючу позицію. Спортсмени національної паралімпійської та дефлімпійської збірних команд України неодноразово підкорювали найвищі спортивні п'єдестали - потужні виступи у Лондоні-2012, Софії-2013, Сочі-2014, на чемпіонатах світу, Європи. На останніх зимових Паралімпійських іграх у Сочі наші спортсмени проявили не тільки волю до перемог, а й доклали усіх зусиль, щоб в нашій державі був мир.

Як зазначив на прес-конференції з нагоди підсисання спонсорського контракту Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов, дуже важливо, що в Україні паралімпійський та дефлімпійський рухи підтримуються не тільки на державному рівні. "Дуже знаково, що бізнес докладає зусиль, аби розвивати спорт людей з обмеженими можливостями", - прокоментував Міністр.

На думку голови правління Ощадбанку Андрія Пишного, сприяння розвитку паралімпійського та дефлімпійського руху в Україні є надзвичайно важливою доброчинною ініціативою для всього колективу Ощадбанку. Ця добра справа покликана зміцнити престиж та авторитет України на світовій спортивній арені.

«Наші паралімпійці, дефлімпійці – спортсмени, які мають особливу спортивну майстерність та велич духу, що надають їм можливість перемагати суперників у найскладніших ситуаціях. Вони переконливо це демонструють, залишаючись у п'ятірці найкращих збірних світу. Годі й казати, допомога цим мужнім і сильним людям – дуже почесна місія, що дає нам змогу ще більше усвідомити глибину соціальної відповідальності, яку банк несе перед суспільством», – зазначив Андрій Пишний.

У прес-конференції з нагоди підписання спонсорського контракту взяли участь Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, президент Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України, голова Комітету Верховної Ради України Валерій Сушкевич, голова правління АТ «Ощадбанк України» Андрій Пишний, члени національної паралімпійської збірної команди України – учасниці ХІ зимових Паралімпійських ігор 2014 року та представники громадських організацій осіб з інвалідністю України.

Вручаючи на прес-конференції картки з державними винагородами чемпіонам та призерам ХІ зимових Паралімпійських ігор в Сочі, Міністр молоді та спорту наголосив: «Ми гордимося тим, що стоїмо сьогодні поруч із вами – справжніми героями, котрі влаштували в Сочі свій Майдан, борючись впродовж усіх Паралімпійських ігор, з ризиком для подальшої спортивної кар'єри, за мир в нашій державі. Наша підтримка, незважаючи на зменшення можливостей держави, буде збільшуватись. Насамперед завдяки тому, що зараз ми будемо об'єднувати зусилля державних установ та бізнесу", - підкреслив Дмитро Булатов.

Міністерство молоді та спорту України 

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар