Одесити з інвалідністю у мера

16 Квітня 2018 Друкувати цю новину

У Центрі інтегрованих послуг міста Одеси, у комфортному та доступному для усіх відвідувачів, і для одеситів з інвалідністю також, що важливо, — 11 квітня пройшов черговий особистий прийом Одеського міського голови. Геннадій Труханов з посиленою увагою поставився до питань, з якими звернулись по допомогу дев'ять одеситів — керівники громадських організацій та представники товариств осіб з інвалідністю, що користуються візками, осіб з інвалідністю по зору, слуху, матері дітей з рідкісними захворюваннями. Кожне з особистих звернень покликане допомогти десяткам одеситів з інвалідністю.

Світлана Шанюк від імені батьків дітей з рідкісними захворюваннями, а це 17 маленьких одеситів, звернулася з проханням розширити міську цільову програму «Здоров'я» для цих пацієнтів. Бо задекларованої підтримки з боку держави недостатньо. Одеській міський голова з цього приводу дав доручення керівнику департаменту охорони здоров'я підготувати все можливе для того, щоб цих 17 маленьких хворих хлопчиків й дівчаток забезпечили обслуговуванням у місті.

Олег Прохоров на зустрічі із мером розповів про власні спостереження про розвиток безбар'єрного середовища в Одесі: дуже багато зроблено, й у цьому напрямку одесити з інвалідністю з надією чекають на продовження. Це й спеціальний пляж на 11-тій станції Великого Фонтану, й інватаксі, й важливі елементи доступного середовища у нових громадських будівлях та у тих, що зараз ремонтуються.

Геннадій ТРУХАНОВ, Одеський міський голова

Всі будівлі, які ми робимо, ремонтуємо, — при здачі об'єкта будемо запрошувати представників комітету з доступності. Нехай дивляться, як це все зроблено. Якщо є зауваження — будемо виправляти. Ви зрозумійте, я чітко розумію, що сьогодні ми всі цього тільки вчимося.

На особистому прийомі Одеського міського голови Геннадія Труханова з одеситами з інвалідністю були присутні заступники мера, керівники департаментів міськради — усі, хто може взяти участь у скорішому вирішенні питань осіб з інвалідністю Одеси.

Чи можна домовитися з супермаркетами щодо супроводу їх співробітниками осіб з інвалідністю по зору у торгових залах? З таким запитанням звернувся Олексій Максименко. І ще: в 2018 році українським товариствам осіб з інвалідністю по зору та слуху виповнюється 85 років, тому є прохання надати матеріальну допомогу одеським ветеранам товариств. І в цьому питанні заходів пообіцяв допомогу.

Представниця товариства нечуючих Наталя Ткач звернулась у вирішенні питання передачі місту гуртожитку товариства та ремонту фасадів його Будинку культури. А Алла Леонова висловила надію на те, що місто у рамках програми для людей з інвалідністю «Рівність» зможе надати фінансову підтримку й інвалідним організаціям.

Алла ЛЕОНОВА, голова Одеського міського товариства осіб з інвалідністю

Ми такі ж люди, в такій ситуації може опинитися кожен, це життя. Щоб всім було зручно і комфортно в місті і в країні — це просто необхідно. Подивіться, по місту все-таки вже багато доступності.

Власне, саме над цим — щоб одесити з інвалідністю все менш відчували себе одеситами з обмеженими можливостями — працює і сьогодні міська влада.

Новини Одеси

  Категорія:
  1. Василь
    20 Квітня, 15:52 #1 Василь

    “Власне, саме над цим — щоб одесити з інвалідністю все менш відчували себе одеситами з обмеженими можливостями — працює і сьогодні міська влада”.
    – Влада працює над тим, як вкрасти більше!!!

    Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.