Обласний центр реабілітації поєднує оздоровлення осіб з інвалідністю з можливістю здобути професію

9 Жовтня 2019 Друкувати цю новину

Обласний центр реабілітації поєднує оздоровлення осіб з інвалідністю з можливістю здобути професію

Починаючи з 2003 року в області працює центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю. Завданням колективу є реалізація заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку та оздоровлення осіб з інвалідністю, які досягли повноліття (від  16-ти років).

В установі є можливість здобути професію - навчитись на оператора комп’ютерного набору та адміністратора і при цьому отримувати послуги з фізичної, психолого – педагогічної та соціально – побутової реабілітації.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, учням надається кваліфікована медична допомога. Спостереження здійснюють терапевт, невропатолог, травматолог; психотерапевт, фахівець з фізичної реабілітації. Проводяться консультації, корекція, тренінги, психопрофілактика, дієтотерапія, арт-терапія тощо.

З січня 2019 року в центрі за впровадженими новими формами та методами роботи комплексну реабілітацію пройшли 118 отримувачів послуг, набули  професію  46 осіб з інвалідністю.

Обласний центр реабілітації поєднує оздоровлення осіб з інвалідністю з можливістю здобути професію

До центру приїздять з усієї області. За 15 років реабілітаційний курс тут пройшли понад 1000 осіб з інвалідністю.

Крім навчання час перебування в установі насичений відпочинком на природі, участю у спортивних змаганнях, святами, відвідуванням театрів і музеїв. За словами фахівців, це розширює кругозір, допомагає по-новому поглянути на  себе, розкриває здібності.

Нещодавно центр відвідали волонтери Бердянського Червоного Хреста і провели майстер – клас з виготовлення листівок «Щастя». Подібні заходи створюють позитивну емоціональну атмосферу, згуртовують людей, допомагають долати негаразди.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Запорізької ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.