Обговорено спірні питання приведення приміщень аптечних закладів до нових вимог ДБН

11 Липня 2019 Друкувати цю новину

10 липня представники громадських організацій взяли участь у засіданні Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

На порядку денному важливі питання пов’язані із виконанням вимог щодо створення необхідних умов для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень аптечних закладів відповідно до державних будівельних норм.

Під час обговорення відбулося активна дискусія. Зокрема, учасники засідання обмінялися думками щодо проблем, які виникають при приведенні аптечних закладів до вимог ДБН, в тому числі тих, що знаходяться в будинках, які  є пам’ятками архітектури, а також аптечних пунктів, які відкриті в лікарняних закладах.

У свою чергу представники громадськості наголосили на відсутності єдиного підходу уповноважених осіб Держлікслужби при проведенні перевірок . Запропоновано регуляторному органу  розробити окремий порядок виконання вимог з доступності, який буде обговорено з представниками аптек та громадськістю.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.