Новий реабілітаційний центр для АТОвців на базі «Солоного лиману» вже прийняв першу групу бійців – Валентин Резніченко

7 Вересня 2018 Друкувати цю новину

У новому реабілітаційному центрі для АТОвців, який відкрили на базі обласної лікарні «Солоний лиман», пролікувалася перша група бійців. Пацієнти відновлювались протягом 21 дня. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.    

«Дбати про здоров’я воїнів АТО – завдання Президента України Петра Порошенка. На Дніпропетровщині майже три роки тому відкрили центр реабілітації для учасників бойових дій при обласному госпіталі ветеранів. Цього літа – створили новий реабілітаційний центр на базі лікарні «Солоний лиман» в селі Новотроїцьке Новомосковського району. Тепер там – комфортні умови та сучасне обладнання», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

У новому ребцентрі при «Солоному лимані» 21-денний курс реабілітації вже пройшла перша група АТОвців – 36 військових.

«У всіх, хто відновлюється в нашій лікарні, є чіткий розпорядок дня – вони проходять фізіотерапевтичні процедури та приймають грязьові ванни, займаються лікувальною фізкультурою. Для цього створено всі необхідні умови, є спеціальне обладнання», – сказав головний лікар обласної лікарні «Солоний лиман» Ігор Чабаненко.   

У центрі – зал лікувальної фізкультури з біговими доріжками, кардіотренажерами, фітнес-станцією, лавами для жиму, гантелями та тренажерами для розтяжки. А ще – 18 комфортних палат і просторий буфет із сучасною побутовою технікою. «Родзинка» – хол із креативним дизайном та фіто-стіною з якої «ростуть» екзотичні рослини.

«Тут дуже затишно і гарно. Професійні лікарі та якісне обладнання. Особливо мені сподобалось у холі, біля фіто-стіни. Я щодня годину-півтори просто сидів на диванчику і релаксував. Це дуже позитивно впливає як на моральний, так і на фізичний стан. Подяка тим, хто все це створив», – сказав АТОвець Олександр Чумак.  

«Солоний лиман» – курорт на Дніпропетровщині, який славиться цілющими грязями, незамінними при порушеннях опорно-рухового апарату.

В новому реабілітаційному центрі на базі

36 військовослужбовців пройшли курс реабілітації в сучасних умовах

Відпочинок - 21 день

В центрі - зал лікувальної фізкультури

18 комфортних палат

Центр реабілітації цьогоріч оновила Дніпропетровська облдержадміністрація

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.