Новий канал купив протез для героїні «Половинок»

10 Грудня 2015 Друкувати цю новину

Дорогий подарунок оплатили за рахунок призового фонду розважального шоу «Хто зверху?»

Ліні Дешвар 25 років. Вона від народження росла без батьків. Мама залишила дівчинку в пологовому будинку через її фізичні особливості. У Ліни немає ноги, а на руках по три пальці.

– Я виховувалася в інтернаті. Нам завжди щось привозили й дарували сторонні люди. Через це я почувалася некомфортно, – розповідає Ліна. – Тому, коли стала самостійною, намагалася ні від кого нічого не приймати. Я більше люблю дарувати, ніж отримувати.

Перший протез Ліна наділа, коли їй було 10 років. Потім міняла кожні кілька років. А з нинішнім проходила більше шести років. Він уже потребував заміни, але фінансові можливості не дозволяли дівчині замовити дороге пристосування.

Під час участі у проєкті «Половинки» Ліна нікому зі знімальної групи не зізнавалася, що їй потрібна допомога і новий протез. Першою тривогу забила керівник творчого об’єднання, яке знімає реаліті про кохання особливих людей, Лора Мальцева.

– Ми помітили, що під час зйомок Ліна некомфортно почувається. Виявилося, її протез розтирав шкіру до крові, – розповідає Лора. – Та вона дуже мужньо все переживала, не говорила про проблему, щоб ніхто не пропонував їй допомогу. І ми вирішили її підтримати.

Творча команда «Половинок» умовила Ліну прийняти допомогу. Після дівчина звернулася до свого протезиста, він зробив зліпки й замовив необхідні матеріали з Німеччини. Новий канал оплатив протез із призового фонду шоу «Хто зверху?» До слова, ці кошти повністю відправляють на благодійність – покупку одягу в дитячі будинки та медичне обладнання.

– Я не люблю обтяжувати оточуючих своїми проблемами, не хочу, щоб мене жаліли, – продовжує Ліна Дешвар. – Та зараз я розуміла, що сама не оплачу новий протез, а він мені справді дуже потрібен. З його допомогою я зможу ходити більше п’яти років. Мені дуже приємно, що Новий канал помітив мою проблему і зробив такий подарунок.

Для Ліни рух – це все її життя. Попри свою особливість, вона дуже активна: щодня зустрічається з друзями, годинами гуляє містом, катається на скейті, малює, виступає на прес-конференціях і бореться за безбар’єрне місто для людей з обмеженими можливостями.

– Завдяки участі у «Половинках» я почала звільнятися від свого «панцира» і змінювати світогляд, розвиватися. Стала більш відкритою, жіночною і впевненою у собі. Зрозуміла, що проблема була не в моїх особливостях, а в моїй голові. Завдяки проєкту ми познайомилися з Робертом, моєю половинкою. Він багато чого навчив мене. А зараз щодня змушує думати тільки про хороше й надихає.

Новий канал

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.