Нічого для нас без нас. ПОРАДНИК для громадських організацій людей з інвалідністю

by sancho | 17 Березня 2016 11:00

Нічого для нас без нас. ПОРАДНИК для громадських організацій людей з інвалідністюДо уваги членів Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України,  громадських організацій, які працюють в інтересах людей з інвалідністю.

19-20 серпня 2015 року в Женеві в Комітеті ООН з прав людей з інвалідністю відбувся звіт держави про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. В межах підготовки звіту уряду Комітет заслуховував звіти та рекомендації громадських організації людей з інвалідністю. У вересні наша держава отримала Заключні зауваження стосовно первинного звіту України.

 Секретаріат  ВГО «Національна  Асамблея  осіб з інвалідністю України» підготував Порадник для громадських організацій щодо можливих шляхів  втілення рекомендацій Комітету ООН з прав людей з інвалідністю. Запропоновані ініціативи носять рекомендаційний характер. Вони можуть бути розширені, доповненні, мати певні часові рамки і використовуватись громадськими організаціями для впровадження спільних дій та кампаній адвокасі.

Посібник можна отримати безкоштовно, звернувшись до офісу Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України.

 Секретаріат НАІУ

Завантажити PDF-версію[1]

Endnotes:
  1. Завантажити PDF-версію: http://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2016/03/Poradnuk_ndnbn.pdf

Source URL: https://naiu.org.ua/nichogo-dlya-nas-bez-nas-poradnyk-dlya-gromadskyh-organizatsij-lyudej-z-invalidnistyu/