“Невідомий-відомий Київ” для молоді з інвалідністю

30 Вересня 2014 Друкувати цю новину

20 вересня 2014 року відбулася одна з серій міських навчально-розвиваючих ігор для молоді "Невідомий-відомий Київ", в якій взяло участь 6 команд з Голосіївського, Дарницького, Деснянського, Оболонського, Подільського, Солом'янського, Шевченківського районів міста. В цей день зустрічав учасників  Оболонський район столиці.

Гра почалася з площі, які носить ім’я видатного будівельника України Михайла Заболотного (біля  метро "Мінська"). Від станції до станції, за якої була побудована гра, молодь знайомилась з історією міста, зокрема -перлини Оболоні- Оболонської набережної. Дізналися: чому біля новозбудовоної церкви стоїть золота купіль, побачили найдовший будинок на 25 парадних і більш ніж 860 квартир (вул.Прирічна,5); відшукали скульптуру Царівни- Жабки; зробили веселі спортивні вправи; зорієнтувалися в мапі України; порахували кількість пам'ятників Музам; відвідали недобудову "Сталінське метро"; прогулялися парком "Наталки"; дізналися історію Московського мосту, а у «Парку Каменів» підвели підсумок гри.

Не дивно, що перше місце отримала команда Оболонського району; друге місце – об’єднана команда Голосіївського Шевченківського районів; третє місце – команда Подільського району.

«Мені та членам моєї команди дуже  сподобалась гра.  Ми вперше побували на Оболонський набережній»-каже 18-річна Наталка.

Дякуємо спеціалістам Оболонського ЦСПРДМФО за допомогу в організації та проведені гри! До зустрічі в інших місцях-перлинках районів столиці!

Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.