Нерозуміння забезпечення безбар’єрного середовища у Львові

by Наталія | 14 Січня 2020 11:21

Безвідповідально. Небезпечно. Нецільове використання коштів. Порушення прав громадян України та гостей міста. Порушення українського законодавства. Небажання чути користувачів!

Все це відноситься до подій, які відбуваються навколо реконструкції Двірцевої площі у Львові та транспортної інфраструктури міста.

Львів — культурна столиця України. Місто — куди приїжджають сотні тисяч громадян з інвалідністю, людей похилого віку, батьків з дітьми на лікування та реабілітацію до Моршина, Трускавця, Східниці. Місто, яке було раніше серед перших в запровадженні безбар’єрного та інклюзивного середовища. Місто, де поважають права кожного. Місто, яке було для нас – представників громадських організацій осіб з інвалідністю, зразком співпраці з владою у розв'язанні проблем маломобільних громадян, насамперед, завдяки наполегливості та діяльності висококваліфікованого експерта з питань доступності для маломобільних громадян, національного координатора з питань безбар’єрності, представника НАІУ у Львівській області Ярослава Грибальського.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України звертається до керівництва Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства інфраструктури України, мера Львова Андрія Садового щодо офіційного роз’яснення стосовно порушення прав людей з інвалідністю в частині українського законодавства, Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю, ЗУ «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю», Державних будівельних норм при здійсненні реконструкції Двірцевої площі та притягнення посадових осіб до відповідальності.

Колеги, просимо перепосту інформації заради не допущення ситуації у ваших містах.

Source URL: https://naiu.org.ua/nerozuminnya-zabezpechennya-bezbar-yernogo-seredovyshha-u-lvovi/