Нерозуміння забезпечення безбар’єрного середовища у Львові

14 Січня 2020 Друкувати цю новину

Безвідповідально. Небезпечно. Нецільове використання коштів. Порушення прав громадян України та гостей міста. Порушення українського законодавства. Небажання чути користувачів!

Все це відноситься до подій, які відбуваються навколо реконструкції Двірцевої площі у Львові та транспортної інфраструктури міста.

Львів — культурна столиця України. Місто — куди приїжджають сотні тисяч громадян з інвалідністю, людей похилого віку, батьків з дітьми на лікування та реабілітацію до Моршина, Трускавця, Східниці. Місто, яке було раніше серед перших в запровадженні безбар’єрного та інклюзивного середовища. Місто, де поважають права кожного. Місто, яке було для нас – представників громадських організацій осіб з інвалідністю, зразком співпраці з владою у розв'язанні проблем маломобільних громадян, насамперед, завдяки наполегливості та діяльності висококваліфікованого експерта з питань доступності для маломобільних громадян, національного координатора з питань безбар’єрності, представника НАІУ у Львівській області Ярослава Грибальського.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України звертається до керівництва Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства інфраструктури України, мера Львова Андрія Садового щодо офіційного роз’яснення стосовно порушення прав людей з інвалідністю в частині українського законодавства, Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю, ЗУ «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю», Державних будівельних норм при здійсненні реконструкції Двірцевої площі та притягнення посадових осіб до відповідальності.

Колеги, просимо перепосту інформації заради не допущення ситуації у ваших містах.

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.