“Неповносправний не означає непрацездатний”

15 Січня 2015 Друкувати цю новину

42362З метою сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю та укомплектування вільних робочих місць у Жовтоводському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій «Неповносправний не означає непрацездатний» на замовлення Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» для людей з особливими потребами, де взяли участь 20 шукачів роботи.

Відкриваючи захід, директор міської служби зайнятості Валентин Гончаренко ознайомив зі станом сучасного ринку праці міста, наданням послуг служби зайнятості незайнятому населенню, зокрема й особам з особливими потребами; розповів про наявність вільних робочих місць на підприємствах міста для осіб з інвалідністю.

Свої вакансії презентувала начальник відділу кадрів Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» Ольга Копєйкіна. На початку своєї презентації Ольга Веніамінівнапоінформувала про економічний стан підприємства, основні напрямки  діяльності, наявність соціального пакета для працівників, наголосила на тому, що підприємство є ринкоутворюючим у місті та презентувала 18 вакансій для осіб з обмеженими можливостями.

На сьогоднішній день ДП «Східний ГЗК» пропонує працевлаштування неповносправним громадянам за такими професіями, як: підсобний робітник, прибиральник службових приміщень, швейцар, гардеробник, палітурник документів, швачка, сторож, вантажник, комірник, кур’єр, табельник, сестра медична, інженер-енергетик та інші.

Кожен із шукачів роботи з особливими потребами, які взяли участь у ярмарку мали можливість особисто поспілкуватися з начальником відділу кадрів підприємства, розпитати про особливості вільних робочих місць, вимоги до працівників, умови та оплату праці, наявність соціального пакету тощо.

По закінченню заходу, за результатами проведеної співбесіди під час ярмарку, 13 безробітних громадян з особливими потребами отримали направлення на працевлаштування.

Подібні заходи сприяють вирішенню питання соціального захисту, адаптації у суспільстві, підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці і легального працевлаштування неповносправних громадян та підвищення їх мотивації до праці.

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.