Некролог. Пішла з життя Алла Олександрівна Чаплигіна

6 Серпня 2020 Друкувати цю новину

Некролог. Пішла з життя Алла Олександрівна Чаплигіна

Сьогодні Укрцентр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України з глибоким сумом проводжають в останню путь Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Аллу Олександрівну Чаплигіну, життя якої раптово обірвалось внаслідок інфаркту.

Майже 18 років Чаплигіна А.О. пропрацювала в Українському центрі “Інваспорт”: спершу на посаді головного спеціаліста оргметодвідділу, а з грудня 2000 року - начальника оргметодвідділу.

А ще усі ці роки вона опікувалась дітками з інвалідністю – учасниками Всеукраїнської спартакіади серед дітей з інвалідністю «Повір у себе» та робила все можливе і неможливе, щоб ця Спартакіада ставала все потужнішою та охоплювала всі куточки України.

Її енергії, тепла та доброти душі вистачало не тільки близьким та рідним, а ще й спортсменам з інвалідністю, яким вона присвятила своє життя.

Світла пам'ять про Аллу Олександрівну назавжди залишиться в наших серцях.

Любимо, пам'ятаємо, сумуємо...

Національна Асамблея людей з інвалідністю України глибоко сумує з приводу передчасної смерті Алли Олександрівни Чаплигіної.

Висловлюємо щире співчуття колегам, рідним та близьким померлої. У цей сумний час засвідчуємо наше розуміння горя, яке Вас спіткало і схиляємо голови у спільній скорботі.

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце, проте світлі спогади про цю людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.