НЕКРОЛОГ. 17 вересня пішла з життя Раїса Панасюк

18 Вересня 2018 Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України з глибоким сумом сповіщає про передчасну смерть  хорошої людини, подруги, колеги, активістки, борця за права людей з інвалідністю, Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю Раїси Панасюк.

Раїса хворіла на онкологію. Минулого року перенесла операцію та пройшла реабілітацію за кордоном.
Вона була великою світлою людиною з надзвичайно добрим і теплим серцем. Вона уміла надихати і заражати оточуючих своєю вірою в людей і оптимізмом.

Народилася Раїса Панасюк в  с. Осична Хмільницького району Вінницької області. Батько працював механізатором, мати теж працювала у колгоспі.

Навчалась у Тульчинському санаторії та Цюрупинському інтернаті. Вищу освіту здобула Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на факультеті журналістики (2008). Друга вища освіта — Вінницький соціально-економічний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», спеціальність — психолог (2012). З 2016 року — аспірантка Вінницького державного педагогічного університету імені Коцюбинського.

Реалізувала ряд проектів щодо підтримки та адаптації осіб з інвалідністю. Очолювала Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія». Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 № 184-р Раїсу Панасюк призначено Урядовим уповноваженим з прав осіб з інвалідністю. 18 серпня 2017 року рішенням Вінницької міської ради Раїсі Василівні Панасюк присвоєно звання Почесного громадянина Вінниці. 2017 р. присвоєно «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ».

Колектив НАІУ висловлює щирі співчуття рідним та близьким. У цей скорботний час поділяємо Ваше горе та підтримуємо Вас. Це велика втрата для всіх, хто її знав. Світла пам'ять.  Раїсо ти назавжди залишишся в наших серцях.

У Будинку офіцерів у середу, 19 вересня 2018 року, о 14 годині розпочнеться церемонія прощання.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук