Неготовий. Пляж для людей з інвалідністю

14 Червня 2019 Друкувати цю новину

На сесії Одеської міськради депутат Лілія Леонідова пред’явила фотофіксацію того, що на 11-й станції Великого Фонтану пляж для людей з інвалідністю не готовий. Зокрема, з’ясувалося, що новим пандусом ще користуватися не можна, незадовільним виявився і стан пляжного медпункту.

Лілія Леонідова, депутат  ОМР
Да это новый пандус выполнен из нержавеющей стали. он просто брошен на пляж. Дальше, если можно, туалеты закрыты практически все для людей с инвалидностью, дальше, пожалуйста, если открыты, то они не оснащены. Собственно эти вопросы, которые я регулярно слышу от людей с инвалидностью, дальше. вот это медпункт/ Я обращала внимание на комиссии соц. политики и лично общалась с руководителем департамента экологии, что необходимо до середины июля все таки так, чтобы люди могли получать услуги.

У  відповідь Леонідовій  голова департаменту екології Віталій Денісов зауважив, що  увесь проект  пляжу реалізувати було неможливо, через великий обсяг робіт,  і вони будуть проходити, не заважаючи відпочинку людей. А зокрема пандус готовий на 60 відсотків, адже деталі для нього були привезені з Італії, через що відбулася затримка.

Glasweb

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.