Названо переможців Всеукраїнського конкурсу “Заклад без бар’єрів” (ВІДЕО)

Названо переможців Всеукраїнського конкурсу “Заклад без бар’єрів” (ВІДЕО)
7 Червня 2012
Друкувати цю новину

Названо переможців Всеукраїнського конкурсу "Заклад без бар’єрів"Його проводили в рамках міжнародного проєкту УЄФА.

За три дні до Євро-2012 керівники Національної Асамблеї осіб з інвалідністю назвали переможців Всеукраїнського конкурсу «Заклад без бар’єрів». Безбар’єрних залізничних вокзалів в Україні не знайшли. Так само, як і аеропортів. В Україні всього два летовища – це київське та львівське мають амбуліфт. У Львові його лише запустили, а в Борисполі ще до Євро він завантажений на повну.

Ще одна машина, яку вже чекають в аеропорту, вирішить цю проблему. Тому у Борисполя – приз «Споживацьких симпатій». А от в номінації найзручніший стадіон – однозначна першість у Донбас-арени.

З перевірених: для осіб з інвалідністю доступний лише кожен четвертий готель, кожне 6-те кафе, кожна 5-та лікарня чи аптека. На всіх безбар’єрних місцях висітиме спеціальна наліпка.

«Єврочемпіонат підніс роль людини з інвалідністю до того рівня, що всі заклади мають бути однаково доступні для усіх людей з інвалідністю», – каже представник Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України Ярослав Грибальський.

ICTV

{source}
<embed flashvars=’&advert=false&stream_url=rtmp://stream.ictv.ua/vod/ictv/2012/06/05/mp4:20120605201646.mp4&thumbnail_url=/public/images/gallery/2012/06/05/20120605201646.jpg&stype=rtmp&image_id=14941&lnk=http://fakty.ictv.ua’ src=’http://fakty.ictv.ua/public/swfobject/zl_player.swf’ quality=’high’ bgcolor=’#000000′ width=’600′ height=’430′ name=’zl_player’ wmode=’transparent’ align=’middle’ allowScriptAccess=’always’ allowFullScreen=’true’ type=’application/x-shockwave-flash’ pluginspage=’http://www.macromedia.com/go/getflashplayer’ />
{/source}

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: