Навчився жити на візку сам — навчи іншого…

25 Березня 2016 Друкувати цю новину

Навчився жити на візку сам — навчи іншого..З 2 по 13 квітня 2016 року в Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного Комітету спорту осіб з інвалідністю України (с.Яворів, Львівська область) пройде 2 Табір активної реабілітації.

Захід організовано Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України спільно з UCP Колеса для людства (США) та Українською асоціацією фізичних терапевтів за фінансової підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID) в рамках Міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації». Партнером в організації таборів активної реабілітації є Всеукраїнська громадська організація осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації».

Метою табору є досягнення людиною, що користується кріслом колісним максимальної незалежності від сторонньої допомоги, і тим самим, покращення якості свого життя. Учасником табору активної реабілітації можуть бути особи з наслідками ушкодження спинного мозку та ураженням функцій тазових органів, які не мають пролежнів та суворих протипоказань до фізичних навантажень.
Наступний табір планується 30 травня — 8 червня 2016 р.

Якщо Ви зацікавлені та бажаєте взяти участь в наступних таборах - заповніть анкету на сайті НАІУ.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.