Навчаємо кадровому менеджменту

24 Квітня 2019 Друкувати цю новину

Навчаємо кадровому менеджменту

15 - 16 квітня в Києві, 18 - 19 квітня в Харкові проведено 2 дводенних семінара на тему «Кадрове діловодство для бухгалтера, керівника, менеджера HR". Метою цих заходів є підвищення конкурентоспроможності підприємств в складних економічних умовах, забезпечення зайнятості для людей з інвалідністю та створення додаткових робочих місць.

Навчаємо кадровому менеджменту

Навчаємо кадровому менеджменту

Семінари відбулись в режимі консультацій викладача, дискусій з учасниками та практичних завдань. Навчання враховує кадрову звітність у відповідності з вимогами законодавства про працю зі змінами 2018-2019 року.

У тренінах взяли участь представники соціальних підприємств організацій людей з інвалідністю – учасників проєкту. Нагадаємо, що 23  підприємства громадських організацій осіб з інвалідністю було обрано за результатами анкетування та визначені громадські організації - партнери проєкту. Усі учасники отримали сертифікати міжнародного зразку. Тренером виступила керівник навчального центру, практикуючий кадровик Анна Степанова.

Навчаємо кадровому менеджменту

Навчаємо кадровому менеджменту

Проєкт «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішення» реалізується Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея людей з інвалідністю в України» та МБО «Німецько-українська партнерська мережа» за підтримки організації «Професійне консультування по робочим проєктам і проєктам розвитку підприємств людей з інвалідністю» (FAF) Берлін (Німеччина) за участю Міжнародного освітнього центру Дортмунд, Німеччина та за фінансової підтримки  фонду Aktion Mensch, Німеччина. Орієнтований на фахівців і керівників соціальних підприємств організацій осіб з інвалідністю у Східному та Центральному регіонах України.

Навчаємо кадровому менеджменту

Наступний семінар у Дніпрі. Слідкуйте за нашими новинами.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.