Навчання – запорука професійної реабілітації

26 Травня 2016 Друкувати цю новину

Навчання - запорука професійної реабілітації19 травня в Запорізькому міському центрі зайнятості відбувся семінар для осіб з особливими потребами. Мета заходу - інформування осіб з інвалідністю про можливості отримання послуг з професійної реабілітації, ознайомлення зі змінами чинного законодавства. У заході взяли участь: заступник директора Запорізького міського центру зайнятості, Запорізького обласного центру професійної реабілітації осіб з інвалідністю, Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, представники Запорізького обласного центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Вознесенівському району, більше 50 осіб з інвалідністю з числа зареєстрованих безробітних центрів зайнятості м.Запоріжжя.

Під час проведення семінару анонсовано актуальні питання забезпечення зайнятості та соціальної адаптації зазначеної категорії громадян. Зокрема - організація навчання осіб з особливими потребами на базі центру професійної реабілітації осіб з інвалідністю та за рахунок Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю. За допомогою відеофільму запрошені громадяни змогли наживо побачити Запорізький обласний центр професійної реабілітації осіб з інвалідністю, умови проживання та навчання, інтерв'ю його слухачів.

Широкого обговорення в цільовій аудиторії набули питання фінансової допомоги людини з інвалідністюм відповідно до діючих державних програм та законодавства та організація санаторно-курортного лікування, забезпечення технічними засобами реабілітації. Також під час заходу значна увага приділялась законодавчим нормам у сфері соціального захисту громадян з особливими потребами.

Запорізький обласний центр зайнятості

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.