Навчальний тренінг для батьків і спеціалістів з питань впровадження послуги раннього втручання в Києві

Навчальний тренінг для батьків і спеціалістів з питань впровадження послуги раннього втручання в Києві
5 Червня 2019
Друкувати цю новину

У п’ятницю, 31 травня, в Києві спеціалісти Центру Раннього Розвитку ВБО “Даун Синдром” провели одноденний навчальний тренінг для батьків і спеціалістів з питань упровадження послуги раннього втручання.

Мета заходу – формувати єдине бачення послуги раннього втручання серед регіональних організацій батьків, які виховують дітей із синдромом Дауна та поширювати достовірну доказову інформацію в громадах.

Програма тренінгу складена з урахуванням результатів діяльності спеціалістів Центру Раннього розвитку  ВБО «Даун Синдром» та Центру Раннього втручання БФ «Інститут Раннього втручання», Форуму “Батьки за раннє втручання в Україні” .

На тренінг з раннього втручання до Києва приїхали учасники із 10 міст України та 7 регіональних організацій, котрі об’єднують батьків дітей із синдромом Дауна: ГО “Сонячні діти Черкащини”, БО Криворізька міська організація допомоги дітям да людям з синдромом Дауна “Сонячні діти Криворіжжя”, ОО “Винница ДАУН СИНДРОМ”, ГО “Полтава Даун Синдром”, ГО «Сонячні Діти Херсонщини», Громадська організація батьків дітей з синдромом Дауна м. Луцьк, Житомирська обласна ГО “Діти Сонця”.

Спеціалісти ЦРР запропонували учасникам такі теми : “Раннє втручання: мета, принципи, сучасні підходи, нормативно-правова база в Україні” (Людмила Некраш ), “Перший рік життя. Рання психологічна підтримка родин” (Tatiana Plochshanauk), “Сучасні доказові практики фізіотерапії в ранньому втручанні” (Yunier Castillo ), “Передумови формування пізнавальної діяльності у дітей із трисомією 21” (Natalya Vavilova ) ” та “Раннє втручання: функціонально-кумунікативний підхід у роботі логопеда з дітьми з трисомією 21 у ранньому віці” (Ольга Цысь ).

Ми щиро вдячні усім за живий та активний інтерес, а також бажання бути агентами змін у своїх громадах. Кожен учасник мав власний досвід надання допомоги дитині і родині. Та ми сподіваємося, що ця зустріч наблизила нас до єдиного бачення раннього втручання.

Захід проведено в рамках міні-грантового проєкту «Стратегічні ініціативи з впровадження раннього втручання в Україні. Збільшення спроможностей батьківських громадських організацій», в межах та як невід’ємна частина спільної Програми @Батьки_за_раннє_втручання в Україні», що впроваджується HealthProm (Великобританія), Міжнародний фонд “Відродження”Національна Асамблея людей з інвалідністю України та Інститут раннього втручання (БФ ІРВ).

  Категорія: